Реставрація зубів

Повернутися на головну
Послуги

    Лікування зубів – це в першу чергу лікування карієсу, а також його ускладнень, таких як періодонтит і пульпіт.

 

      Можна виділити такі основні причини появи карієсу:

• Недостатня гігієна порожнини рота;

• Перенасичення вуглеводами в раціоні харчування;
• Низька стійкість організму людини до карієсу (через хронічні або гострих захворювань, ендокринних порушень, а також стресових факторів).

 

   Для того, щоб визначити наявність карієсу, об’єму, а також ступеня ураження твердих тканин, в стоматології Престиж використовуються тільки сучасні засоби діагностики, які дозволяють виявити карієс навіть у важкодоступних ділянках. Лікар-стоматолог має всі необхідні інструменти, щоб ретельно обробити ротову порожнину і прибрати уражені тканини.

лікування зубів
лікування зубів

    Під час процедури стоматолог відновлює цілісність, його звичайний колір, анатомічну форму і жувальні функції. Така процедура має назву – реставрація зуба. При лікуванні глибокого карієсу, спочатку використовуються прокладки, які містять кальцій і тільки потім накладають пломбір матеріал.

 

       Реставрація зубів в Запоріжжі.

   Естетична реставрація зубів (ціна нижче) традиційно ділиться на «пряму» і «непряму». Зазвичай в стоматологічній практиці застосовується непрямий метод – протезування. Однак сучасні технології та якісні композитні матеріали, які використовуються в нашій клініці, дозволяють проводити реставрацію зубів прямим способом, в ротовій порожнині пацієнта. Переваги цього методу очевидні, адже він дозволяє максимально зберегти решту здорову поверхню зуба, при цьому, пошарово наносити на нього необхідну кількість дентіта і емалі. Таким чином, відновлюється природний колір і форма зубів.

   Весь пломбувальний матеріал підбирається виключно під колір здорових зубів, після чого пошарово укладається в оброблювану порожнину зуба. Кожен такий шар піддається впливу світлового променя, після чого твердне. На микронном рівні відбувається міцне з’єднання пломби з тканинами зуба, що виключає її випадання.

 

   Про імплантації зубів читайте тут.

 

   Естетична реставрація зуба має і інші переваги. Вона дозволяє не тільки відновити красиву, природну форму зуба, але ще і виправити його становище в усьому зубному ряду в разі викривлення. Тобто можна закрити непривабливі щілини між зубами, будь-які тріщини або нерівності.

 

   Показання до реставрації зубів:

• Необхідність виправлення розміру або форми зуба;
• Необхідність усунути щілину між зубами;
• Неправильне положення зуба;
• Усунення пошкоджень, відколів в результаті травми;
• Каріозні поразки значної частини зуба;
• Усунення дефектів емалі.

лікування зубів

  Протипоказання:

• Алергія на матеріали, які застосовуються при реставрації зубів;
• Складнощі в ізоляції зуба від слини і вологи при проведенні реставрації;
• Наявність кардіостимулятора у пацієнта.

 

    Тільки найкращі матеріали

   Хочемо зауважити, що в нашій клініці застосовуються пломбувальні матеріали тільки останнього покоління – це повністю біологічно сумісні з тканинами зуба матеріали, які володіють особливою міцністю. Тому пломбування зубів в стоматології Престиж – це гарантія гарного результату!

 

    Зрозуміло, вам зовсім не потрібно ідеально розбиратися у всіх новітніх матеріалах, методах естетичної реставрації зубів або лікуванні зубів (ціни нижче). Ви в будь-який момент може просто записатися до нас на безкоштовну консультацію. Лікарі нашої клініки із задоволенням допоможуть зробити потрібний вибір, щоб ваша нова посмішка радувала вас і оточуючих. Якщо ви шукаєте, де провести лікування зубів в Запоріжжі, то звертайтеся в стоматологію Престиж. Ми вам завжди раді!

Ціни на реставрацію зубів:

Назва стоматологічних послугЦіна (грн)Ціна зі знижкою для власників дисконтних карток
Консультація100,00
Лікування карієсу з пломбою з стеклоіномера Fuji700,00
Лікування середнього карієсу з пломбою з фотополімера / Gradia / 1 ст. складності900,00
Лікування глибокого карієсу з пломбою з фотополімера / Gradia / 2 ст. складності1100,00
Лікування глибокого карієсу з пломбою з фотополімера / Gradia / 3 ст. складності1400,00
Художня реставрація франтального зуба 1 ступеня / Gradia /1300,00
Художня реставрація жувального зуба 1 ступеня / Filtek, Gradia /1700,00

Запишіться на профілактичний огляд