Протезування зубів

Повернутися на головну
Послуги

     Перед початком протезування ми запрошуємо вас на консультацію, під час якої доктор розповість про види зубних протезів, про показання до протезування. Перш за все, потрібно зрозуміти, що саме пацієнт бажає отримати від процесу лікування. Які ставить завдання. Складаючи план протезування, ми попередньо проводимо повну діагностику. Це цілий комплекс заходів: рентгенодіагностика, консультація фахівців (терапевта, імплантолога, ортодонта, пародонтолога), створення діагностичних моделей.

    

    Протезування зубів в Запоріжжі.

   Тільки консолідовану думку лікарів дозволить сформувати найбільш правильний план лікування, який спирається на індивідуальні особливості пацієнта і гарантує результат. Якщо ж клінічна ситуація виявляється не простий, то проводиться більш детальна діагностика, в залежності від кожного пацієнта. Складання повного плану лікування є обов’язковою умовою для продовження роботи. І найголовніше, ціни на протезування зубів цілком помірні.

протезування зубів
протезування зубів

   Переваги протезування зубів:
• Протезування дозволяє цілком замінити відсутній або ж пошкоджений зуб. У вас є можливість встановити будь-яку кількість протезів, щоб повністю відновити зубний ряд.
• Порівняно з імплантацією зубів цей метод має більш вигідну ціну.
• Повністю вирішує естетичну сторону питання, надаючи зубам ідеальний вид.
• При протезуванні немає потреби в тому, щоб видаляти природний зуб, можна встановити протез на нього.
  

     Види ортопедичних конструкцій:

 Безметалова кераміка. На сьогоднішній день найкращим матеріалом з естетичної точки зору є безметалловая кераміка. Вона не викликає алергії або гальванічного ефекту і за своїми фізичними характеристиками (твердість, світлозаломлення) дуже схожа на зубну емаль. Коронка з безметалловой кераміки має відмінну естетикою. Наприклад, металокерамічні коронки мають синюватий відтінок при люмінесцентному освітленні, тоді як безметалеві в точності як натуральний зуб пропускають світло.

   Металокерамічна коронка (ціна вказана нижче). У наш час найпопулярніший вид протезування зубів – металокераміка. Вже дуже довго металокерамічні протези використовуються лікарями-стоматологами в клінічній практиці і це виправдано. Адже вони повністю відповідають всім вимогам і очікуванням, які пред’являють як лікарі, так і пацієнти. Металокерамічні коронки можуть застосовуватися і на окремих зубах, і у вигляді цілого мостовидного протеза, якщо відсутній один або кілька зубів. Традиційно металокерамічна коронка встановлюється на зруйнований зуб після попереднього зміцнення внутрішньокореневого вкладкою. Більш того, така коронка дозволяє змінити форму і колір зубів, а також відшкодовувати відсутні зуби. І ціна на металокераміку цілком лояльна.

  Суцільнолита коронка. Під такою коронкою розуміється металеве монолітне лиття. В естетичних цілях суцільнолиті коронки застосовуються виключно на бічних зубах. Найчастіше їх вибирають в тих випадках, коли пацієнт має зниження прикусу через стертості зубів. 

протезування зубів
протезування зубів

    Вініри − це тонкі накладки з кераміки, які можуть виправити ряд дефектів, таких як сколи або диастема, клиновидні дефекти або вікову стирання зубів, старі пломби і незворотні зміни кольору. Зовнішня частина зуба злегка обточується, однак, сам зуб НЕ депульпіруют, залишаючись живим. Дуже важливо, що керамічні вініри абсолютно не тьмяніють і не змінюють свій колір. Це означає, що ваша усмішка буде прекрасною довгі роки!

 

    Бюгельний, або дуговий, протез − це знімний протез. Він повністю складається з пластмасових зубів, штучних ясен, а також непомітного ажурного металевого каркаса і сполучної дуги (на нижній щелепі – під язиком, на верхній – на небі). Такий протез кріпиться до решти зубам спеціальними кламмерами (замками) – аттачменами. В цьому випадку залишилися крайні зуби в обов’язковому порядку одягаються в коронки. Потрібно відзначити, що кламерами можуть бути помітні при широкій посмішці, і щоб цього уникнути, вони ховаються всередині коронок. Ці протези дуже надійно зафіксовані в ротовій порожнині і не могутслучайно випасти. Та й звикання до них відбувається дуже легко і швидко.

   Крім уже названих конструкцій, в нашій клініці ви зможете замовити виготовлення і мікропротеза, який застосовується для заміщення невеликого дефекту зубного ряду (один або два зуба) на нетривалий час.

 

  Знімні пластинкові протези застосовуються для відновлення жувальних функцій і улучают естетику. Зазвичай це штучні пластмасові зуби, які вибираються пацієнтом за формою і кольором. Кріпляться вони на базисі з штучних ясен, яка за кольором виглядає дуже натурально. Для кріплення використовуються всі ті ж кламерами. Якщо ж звичайні зуби відсутні, то кламерами вже не потрібні, в цьому випадку протези фіксуються за рахунок природного присмоктуються здатності безпосередньо до м’яких тканин щелепи. Зрозуміло, в цьому випадку кріплення не найнадійніше, але це можна виправити, додатково використавши імпланти. Вони знаходяться в кістки, показався назовні, і закінчуються невеликими «кнопочками», які ховаються під знімним протезом. У ряді випадків імплантати можуть об’єднуватися балковим кріпленням в цільну систему фіксації, вона служить надійною опорою для знімного протезу.

 

   Якщо ви маєте намір провести протезування зубів в Запоріжжі, то звертайтеся в стоматологію Престиж. Наші фахівці проведуть повну діагностику і складуть детальний план того, що потрібно зробити.

Ціни на протезування

Назва стоматологічних послугЦіна (грн)Ціна зі знижкою для власників дисконтних карток
Коронка металокерамічна2800,00
Вкладка металева / однокореневих зуб1200,00
Суцільнолита коронка1200,00
Знімний протез простий3500,00
Знімний протез з армировкой3800,00
Вініри7500,00
Безметалова кераміка на каркасі з оксиду цирконію6000,00
Бюгельний протез на опорноудержівающіх Кламер7500,00
Бюгельний протез на атачменах «Bredent» (2 замка)9000,00

Запишіться на профілактичний огляд