Комп’ютерна томографія 3D

Повернутися на головну
Послуги

Якісне лікування починається з правильно поставленого діагнозу. А досягти цього можна тільки за допомогою точного і сучасного рентгенодіагностичного обладнання.

 

   В Престиж стоматології рентгенографія зубів проводиться за допомогою цифрового ортопантомографа і радіовізіографи. Це новітнє обладнання дозволяє отримати рентгенівський знімок не на плівці, а безпосередньо на екрані комп’ютера. Такий підхід відкриває широкі можливості для використання комп’ютерної техніки, а також дозволяє провести комплексну діагностику на основі отриманої інформації. І, зрозуміло, буде збережено в базі даних, що дасть можливість повернутися до нього в будь-який момент.

 

   Ортопантомограмма (панорамна рентгенографія) – метод діагностики зубів, який дозволяє отримати оглядовий знімок всіх зубних рядів і прилеглих до них тканин.

   Що можна визначити за допомогою панорамного знімка зубів.

• Стан зубів під коронками і пломбами;
• Приховані каріозні порожнини;
• Різноманітні освіти – кісти, пухлини, безсимптомно протікають вогнища запалення в околокорневой тканини зубів;
• Стан кісткової тканини, наявність тріщин і переломів;
• непрорезавшійся зуби і їх розташування;
• Стан суглобів;
• Розвиток правильності зачатків зубів і формування кореневої системи у дітей;
• Розташування і глибину зубоясенних кишень;
• Якість запломбірованих каналів зубів;
• зубощелепної аномалії;
• Відновлення кісткової тканини при проведенні імплантації.

    

панорамний знімок зубів, комп'ютерна томографія 3D
панорамний знімок зубів, комп'ютерна томографія 3D

 

    Панорамна рентгенографія в Запоріжжі.

 

   В Престиж стоматології застосовуються тільки сучасні технології. У нашій клініці для рентгенологічного дослідження зубів використовується ортопантомограф Veraviewepocs – розробка компанії J.Morita. Це сучасний цифровий високотехнологічний рентгенівський апарат, за допомогою якого можна діагностувати захворювання на ранній стадії і здійснювати контроль якості лікування.

 

Ортопантомограф Veraviewepocs поєднує в собі не тільки високий рівень захисту пацієнта від впливу радіації, але і відмінну швидкість. Знімки виходять якісними і яскравими, а експозиція становить всього лише 8,2 секунди. Це вдвічі менше, ніж у звичайних панорамних рентгенівських установок.

 

 

  Для того щоб якісно зробити прицільний знімок зуба ми використовуємо німецькі рентгенапарати DeGotzen і візіграфи французької фірми Ovandy.
   На відміну від звичайного рентгенаппарата радиовизиограф виявляє найменші зміни в структурі зуба, а зменшена доза опромінення робить процес отримання знімка максимально безпечним. Візіографі значно економить час лікаря і пацієнта, так як зображення миттєво з’являється на моніторі.
 
  Ваше здоров’я – наш пріоритет!

Пам’ятайте! Діагностика на ортопантомографі і візіографі безпечна для Вашого здоров’я! Якщо ви хочете отримати правильний діагноз, то вкрай важливо зробити панорамний знімок зубів. Ціна вас приємно здивує. І головне, під час процедури ви отримаєте на чверть меншу дозу рентгенівського опромінення в порівнянні з традиційними плівковими рентгенівськими апаратами. Далеко не всі стоматології Запоріжжя можуть надати такі послуги. Вважається, що доза опромінення під час проведення ортопантомографії порівнянна з радіологічної дозою, одержуваної щодня при перегляді телевізора.

 

   Якщо вам потрібна панорамна рентгенографія в Запоріжжі, то звертайтеся в Престиж стоматологію, де можна за 1 хвилину зробити панорамний знімок зубів і відразу отримати консультації лікарів-стоматологів різних спеціальностей: терапевтів, хірургів, ортодонтів, імплантологів, ортопедів.

 

   Весь перелік послуг Престиж стоматології можна знайти тут.


Ціни на комп'ютерну рентгендіагностику:

Назва стоматологічних послугЦіна (грн)Ціна зі знижкою для власників дисконтних карток
Рентгенографія50,00
Ортопантомограма250,00
Консультація лікаря-стоматолога. Оформлення первинної документації100,00

Запишіться на профілактичний огляд