Відбілювання зубів

Повернутися на головну
Послуги

   Два самих поширених питання стоматолога – якою пастою краще чистити зуби і чи можна відбілити зуби? Адже спілкуючись з людьми, ми найчастіше звертаємо увагу на очі співрозмовника і на його усмішку. Блискуча «голлівудська посмішка» це не просто красиво, це частина культури людини і ознака його успішності.

   Звичайно, перед тим, як здійснити відбілювання зубів, важливо вилікувати ясна і зуби. А якщо потрібно, то і завчасно провести протезування. І тільки коли все зроблено і ваші зуби не потребують лікування, тоді можна зі спокійною совістю проводити відбілювання зубів, яке буде фінальним кроком до білосніжної посмішці.

    Відбілювання зубів в Запоріжжі

   Як і чим відбілюють зуби? Існує професійна чистка зубів і відбілювання. Ці два абсолютно різних поняття часто плутають. Отже, чистка – це зняття зубного каменю, нальоту (від кави, чаю, тютюнового диму) за допомогою скелер і полірування спеціальними пастами. Після чищення, зуби стають «чистіше» і трохи світліше, але не змінюють свій відтінок!

відбілювання зубів
відбілювання зубів

   Процедура відбілювання зубів (ціни вказані нижче) заснована на механізмі дії пероксидних сполук, які, проникаючи в тканини зуба, вступають в реакцію з барвником пігментом, роблячи його прозорим і водорозчинних, в результаті чого колір зуба ставати значно світліше і яскравіше.

   Зрозуміло, повністю білих зубів просто не буває. Це пов’язано з тим, що під зубної емаллю знаходиться дентин, а його нормальний колір – жовтий. Тому відтінок ваших зубів залежить від того, наскільки прозора емаль. Звичайний природний колір зубів дещо різниться, він може бути як сіро-білого відтінку або жовто-білого. Не до кінця білі зуби з точки зору гігієни не є проблемою. Це виключно естетичний питання, який можна легко виправити. Для цього потрібно застосувати різні методи відбілювання зубів.

    Види відбілювання зубів

    Відбілювання буває двох видів: домашнє і офісне.

Домашнє – це коли ви купуєте спеціальні набори для відбілювання (відбілюючі гелі та капи) і проводите відбілювання самостійно, цей вид відбілювання за часом може бути дуже тривалим (тижні, місяці) і обов’язково повинен контролюватися лікарем.

   Офісне (відбілювання зубів в стоматології) – це відбілювання, яке проводить лікар безпосередньо в кріслі, даний вид відбілювання найбільш ефективний і безпечний для пацієнта, так як всі етапи контролюються лікарем.

 

  Відбілююча система Byond Witening Accelerator, це система офісного відбілювання. Спочатку проводиться ретельна ізоляція тканин порожнини рота, потім на зуби наноситься фірмовий гель, і включають апарат, який випромінює світло певної довжини хвилі, що активізує процес знебарвлення пігменту емалі зуба. Процедура триває 24 хвилини. Після цього зуби покривають препаратом на основі кальцію і фтору. І ВСЕ!

 

   Вдається відбілити зуби на 12-13 відтінків.

   

      Що робити після відбілювання зубів.

   Для того що б ефект від відбілювання тримався якомога довше потрібно протягом 7-10 днів дотримуватися дієти, тобто відмовитися від сильно фарбувальних продуктів – міцний чай, кава, червоне вино, шоколад, ягоди. Що стосується куріння, то в принципі це допустимо, але краще спочатку так само уникати. Крім цього, важливо підтримувати гігієну ротової порожнини.

  Система відбілювання Byond Witening Accelerator є безпечною і найбільш ефективною, схвалена Міністерством охорони здоров’я України.

 

     Протипоказання до відбілювання зубів.

   До проведення даної процедури є також і протипоказання і обмеження. До них відносяться: захворювання пародонту; підвищена чутливість зубів; алергічні реакції на використовувані речовини і матеріали; ортодонтичне лікування; вагітним відбілювання не проводиться. Так само потрібно враховувати наявність пломб, реставрацій і коронок, тому що отбеливаются тільки зуби, а реставрації залишаються колишнього кольору.

 

    Вікові обмеження.

   Відбілювання не проводиться дітям до 16 років, але ми рекомендуємо вибілювати зуби, починаючи з 18 або 20 років, не раніше. Найчастіше процедуру замовляють жінки у віці 25-40 років, рідше чоловіки.

 

    Престиж стоматологія – це якісне відбілювання зубів в Запоріжжі, ціна доступна кожному і відмінний сервіс. Запишіться на прийом, і ми повернемо вашій посмішці природний блиск і чарівність. Ми завжди раді вас бачити!

Ціни на відбілювання зубів

Назва стоматологічних послугЦіна (грн)Ціна зі знижкою для власників дисконтних карток
Відбілювання зубів / повна /3200,00
Виготовлення капи для домашнього відбілювання800,00

Запишіться на профілактичний огляд