Ортодонтія

Повернутися на головну
Послуги

   Якщо ви вирішили, що варто звернутися до лікаря-ортодонта, то, безумовно, хочете отримати привабливу і дуже гарну посмішку. Саме початок лікування є головним кроком до поліпшення вашої зовнішності і стрімкого зростання впевненості в собі.

 

       Ортодонтія в Запоріжжі.

  Брекет-система є складним незнімним ортодонтичним апаратом, який застосовується для лікування зубо-щелепних аномалій та дозволяє забезпечити відмінний результат.

 

   Існує кілька видів брекет-систем. Залежно від місця фіксації брекети діляться на вестибулярні і лінгвальні. У стоматології брекети (ціни вказані нижче) можуть бути виготовлені з металу, сапфіру, пластика або комбіновані. Ми раді запропонувати найкращі варіанти.

 

     Про дитячої стоматології читайте тут.

 

ортодонтія
ортодонтія

    Брекети Orthos Titanium 2 – це металеві брекети, які відрізняються високою биосовместимостью. Часто використовуються в дитячій ортодонтії. Ціни цілком доступні.

 

     Вони абсолютно не містять нікель, а тому, пацієнти, у яких алергія на даний метал, можуть не переживати. Як відомо, титан такий же твердий, як і сталь, при цьому має набагато більшу пружністю. Завдяки цьому брекети Orthos Titanium 2 відмінно амортизують все навантаження. Більш того, ця система відрізняється високим комфортом за рахунок свого зменшеного розміру. По суті це відмінно скоординована система брекетів, дуг і замків.

 

    Сапфірові брекети Inspire ICE – це самі прозорі брекети, які зараз є в наявності на світовому ринку. Вони володіють міцним матеріалом і

 

абсолютно не змінюють колір під час лікування. Завдяки відмінній якості полірування Inspire ICE тертя істотно менше, ніж у аналогічних керамічних систем з металевим пазом. Такі властивості дуже спрощують переміщення зубів, гарантують високий рівень комфорту під час лікування і неперевершений вигляд вашої посмішки.

  Лінгвальна брекет-система Incognito – це найбільш комфортна система брекетів, яка є в наші дні. Вони дуже плоскі і мініатюрні, виготовляються в Німеччині за індивідуальним замовленням. Ось чому вони ідеально підходять для поверхні зубів. Ці брекети виконані з золотого сплаву, а тому повністю виключають алергічну реакцію. Брекети, а також всі дуги для лікування зубів виготовляються точної автоматикою, що дозволяє системі брекетів Incognito краще за інших систем забезпечувати результат лікування і повністю виконати план вашого лікаря-ортодонта. Більш того, ця система скорочує час лікування і робить його максимально комфортним.

ортодонтія

    Обмеження при носінні брекетів:

• Якісна гігієна ротової порожнини, регулярне чищення зубів. Ця процедура буде займати трохи більше часу, ніж раніше.
• Чи зміниться і ваш раціон. Слід уникати в’язкою або дуже твердої їжі.
• У перші дні після установки брекетів зазвичай спостерігається болючість зубів.
• При лікуванні зубів зовнішніми брекетами ви можете відчути дискомфорт з боку щік і губ, а при лікуванні внутрішніми – з боку мови.
• Перші кілька тижнів бувають утруднення мови.
• Ви повністю звикнете до брекетами на протязі 2-3 тижнів.

Ціни на ортодонтичне лікування:

Назва стоматологічних послугЦіна (грн)Ціна зі знижкою для власників дисконтних карток
Консультація первинного пацієнта лікаря-стоматолога-ортодонта300,00
Консультація повторна250,00
Контрольні моделі350,00
Фіксація металевих брекетів 1 щелепа10000,00
Фіксація сапфірових брекетів в / ч13000,00
Фіксація саморегулюючих брекетів 1 щелепа15000,00
З'ємний ретейнер (простий)2700,00
З'ємний ретейнер (складний)2900,00
Трейнер1400,00
Підбір виду трейнера, навчання правилам користування, планування лікування, визначення режиму носіння3000,00
Знімна пластинка проста3500,00

Запишіться на профілактичний огляд