Лікування зубів під мікроскопом

Повернутися на головну
Послуги

     Завжди краще не допустити хворобу, ніж потім її лікувати. Однак якщо ви все ж зіткнулися з карієсом, то безумовно, чим раніше ви почали лікування зубів, тим краще. Адже якщо не лікувати карієс, він буде прогресувати і перейде з легкої, поверхневої стадії в середню або глибоку, а після можуть бути і ускладнення – періодонтит або пульпіт. У цьому випадку людина може скаржитися на ниючий біль від різних температурних подразників або ж на мимовільну біль, яка виникає без певних зовнішніх причин.

 

     Ознаки пульпіту і періодонтиту.

   Однією з ознак пульпіту є різка пульсуючий біль, що виникає раптово, а також гостра реакція зуба на холодне і гаряче. Якщо не проводити під час правильне лікування пульпіту, то інфекція, яка знаходиться в кореневих каналах, рано чи пізно переходить в околокорневой тканини, що викликає в них запалення – періодонтит. Цей процес супроводжується болями, які посилюються під час накусиваніе на зуб, з’являється набряк і підвищується температура тіла.

лікування зубів під мікроскопом
лікування зубів під мікроскопом

   У разі ускладнення карієсу потрібне лікування кореневих каналів зуба – ендодонтія. Це важливий і досить складний етап стоматологічного лікування, тому що тільки здорові зуби можуть вірно прослужити вам багато років. І більш того, без якісного лікування кореневих каналів складно провести наступні етапи лікування, такі як протезування і естетичну реставрацію.

 

    Лікування зубів у Запоріжжі.

   Лікарі в стоматології Престиж використовують новітні технології та сучасне обладнання для якісного лікування кореневих каналів зуба. Для цього використовується стоматологічний мікроскоп SmartOptik, візіграф від французької компанії Ovandy, а також діодний лазер Picasso. Далеко не кожна стоматологія Запоріжжя може надати такі послуги.

   Лікування зубів під мікроскопом має цілий ряд переваг. Адже чим більше деталей зможе побачити лікар, тим якісніше будуть його дії. Лікування зубів під мікроскопом дозволяє збільшити робочий поле більш ніж в 30 разів. Важливу роль відіграє спеціально розроблене освітлення і збільшення під мікроскопом, яке дозволяють лікарю знайти доступ до каналів, максимально зберігаючи зуб. Більш того, якщо лікування проводиться таким способом, то стоматолога вдається точно визначити кількість кореневих каналів і їх відгалужень, а це в свою чергу допомагає запобігти появі ускладнень.

  Мікроскоп дозволяє побачити:

• точкові ділянки ураження
• розташування прихованих каріозних порожнин
• ступінь забруднення
• зміна кольору тканин зуба
• наявність тріщин
• крайового прилягання коронок і пломб до тканин зуба
• якість фіксації пломбувального матеріалу

 

   Лікування каналів під мікроскопом – це тверда впевненість в тому, що канал зуба пройдений цілком на всю довжину, повністю очищений і надійно запломбований. Тільки такий підхід може виключити будь-яке повторне ураження зуба. Таким чином, лікування каналів зуба під мікроскопом – це гарантія здоров’я ваших зубів.

 

лікування зубів під мікроскопом

   Сучасні технології і новітня техніка дозволяють лікарям стоматології Престиж отримати повну і достовірну інформацію, гранично точно скласти найкращий план лікування для пацієнтів, повністю контролюючи цей процес і гарантуючи результат. Для Вас це означає сприятливий прогноз лікування, повну надійність і високий рівень комфорту.

   Запишіться на безкоштовний профілактичний огляд!

Ціни на лікування зубів:

Назва стоматологічних послугЦіна (грн)Ціна зі знижкою для власників дисконтних карток
Профілактичний огляд100,00
Консультація про вартість лікування100,00
Розкриття усть каналів з використання мікроскопа200,00
Інструментальна обробка кореневих каналів з використанням мікроскопа / 1 канал /600,00
Розпломбування кореневих каналів з використанням мікроскопа1100,00
Підготовка кореневих каналів під культевую вкладку / однокореневого зуба / с використанням мікроскопа600,00
Подготовка корневых каналов под культевую вкладку / многокорневого зуба /с использованием микроскопа900,00
Извлечение стекловолоконного штифта из корневого канала1200,00
Витяг чужорідного тіла з кореневого каналу1200,00

Запишіться на профілактичний огляд