Лазерна хірургія

Повернутися на головну
Послуги

  Використання лазера в стоматології – це безболісний і безконтактний спосіб лікування. А лазерний промінь сам по собі – це інструмент, який володіє високий точністю. За допомогою лазера в стоматологічній практиці здійснюється більш ніж 30 процедур: в пародонтології, в дентальної імплантології, в терапевтичної та хірургічної стоматології.

   Всі процедури здійснюються за допомогою лазера дуже швидко з високим професіоналізмом і не викликають жодних післяопераційних ускладнень. Технології безперервно розвиваються, і встежити за ними складно. Лікування зубів лазером – це, мабуть, найбільш сучасний метод лікування з усіх, що є в стоматології. А вартість лікування зубів лазером вкрай невисока і приємно вас здивує.

     Лікування зубів лазером в Запоріжжі.

   Можна відразу сказати, що лазер просто незамінний в хірургічній стоматології. Адже з його допомогою операції проводяться абсолютно безкровно, безболісно і дуже швидко. Більш того, післяопераційний період проходить дуже легко, скорочується і час загоєння, істотно прискорюється процес регенерації тканин і ніяких набряків не спостерігається. Анестезія в повному обсязі практично не застосовується, вона просто не потрібна. У більшості випадків можна легко обійтися використанням поверхневого анестезуючого гелю.

лікування зубів лазером
лікування зубів лазером

   Окремо потрібно сказати про час проведення операцій. За допомогою лазера самі тривалі процедури, такі як такі як імплантація зубів, займають від 15 до 30 хвилин. Використання лазера настільки підвищує безпеку і спрощує проведення операцій, що з легкістю можна рекомендувати і лікування зубів лазером дітям.

   У хірургічній стоматології за допомогою лазера проводяться такі операції:
• Коректуються ясна, що спрощує роботу з матеріалами під час підготовки до протезування.
• Виправляється неправильне положення вуздечки язика. За допомогою лазера можна посікти вуздечку, ефект спостерігається практично відразу і пацієнт відчуває полегшення. Вуздечку також можна повністю видалити лазером, а процес загоєння відбувається набагато легше, з мінімум фіброзної тканини.
• Проводиться лікування кісти зуба лазером, все так само безболісно і безкровно.
• Проводиться естетична реконструкція слизових тканин за допомогою лазера, що дозволяє видалити деякі шари тканини через розрізи з високою точністю, не викликавши при цьому кровотечі.
• Видаліть новоутворення на поверхні шкіри, такі як базіломи, папіломи або фіброми.
• Проводиться швидке видалення лазером нервових закінчень афтозних виразок. При впливі на пошкоджені області сфокусованого променя відбувається повна втрата чутливості протягом чотирьох хвилин.

    У терапевтичної стоматології лазер активно застосовують при лікуванні слизової оболонки рота.

 

  Кращим і найпопулярнішим інструментом в пародонтології, який визнаний у всьому світі, вважається діодний лазер. Він з легкістю знищує всю мікрофлору в ясенних кишенях, прибирає запалення і допомагає відновлюватися м’яких тканин. В результаті його застосування в глибині кишені створюється унікальна коагуляционная плівка, яка підклеює ясна назад до зуба, як біологічний фібриновий клей, і кишеню закривається.

 

   У ендодонтичній стоматології лазер часто застосовують для стерилізації каналів.
   Плюси лазерного лікування:

• Операції проводяться безболісно, ​​анестезія не потрібна.
• Знижується час для проведення операції.
• Відсутність запалень.
• Легко переноситься післяопераційний період, швидке загоєння.
• Практично не буває кровотеч.
• Низька ціна лікування зубів лазером.
• Знижується проникність стінок судин.
• Лазер має знеболюючу, бактерицидну, нейротропним і релаксуючим дією.

Ціни на лазерну хірургію

Назва стоматологічних послугЦіна (грн)Ціна зі знижкою для власників дисконтних карток
Лазерна хірургія 1 од.400,00
Стерилізація кореневих каналів лазером200,00

Запишіться на профілактичний огляд