Імплантація зубів

Повернутися на головну
Послуги

  Імплантація зубів – це сучасний і дуже прогресивний метод відновлення втрачених зубів. В результаті цієї процедури відбувається інтеграція в кістку титанового імплантату на місце відсутнього зуба, після чого відбувається протезування штучною коронкою. Імплантат має дві частини: внутрішньокісткова, що виконує функцію кореня і зовнішня (абатмент), на якій фіксується протез або коронка.

 

   Для того, щоб в результаті процедури встановлення зубних імплантантів уникнути ускладнень і отримати якісний результат, необхідно пройти консультацію лікаря. Під час консультації лікар підбере той варіант, який влаштує вас у всіх аспектах і зробить щасливим володарем красивої посмішки та гарного настрою на довгі роки. Ми пропонуємо нашим пацієнтам ізраїльську систему MIS. Імплантати MIS відповідають найвищим міжнародним стандартам, виготовляються з медичного титану, дуже надійні і прості в установці. Вартість імплантації зубів в нашій клініці вказана нижче.

імплантація зубів
імплантація зубів

    Види імплантації зубів.

   У сучасній стоматологічній практиці застосовують різні види імплантації зубів, такі як одноетапна імплантація, двоетапна імплантація, відстрочена імплантація і експрес-імплантація. У кожній ситуації лікар індивідуально підбирає найбільш правильний для пацієнта підхід.

   Імплантати мають ряд переваг перед іншими видами протезування:

• Нічим не відрізняються від справжніх зубів.
• Зуби, розташовані поруч, не піддаються обробці в процесі процедури установки.
• Імплантати довговічні, комфортні і не вимагають спеціального догляду.
• Імплантати запобігають рухливість поруч розташованих зубів, витончення і атрофію кісткової маси.
• Штучний зуб знімає зайву жувальну навантаження з сусідніх зубів.

  Дентальная імплантологія – це досить складний розділ стоматології. Дуже шкода, що не завжди є можливість встановлення імплантату. Адже буває, що стан здоров’я пацієнта не дозволяє встановити штучний елемент. І тут мова йде не про вік, а тільки про здоров’я.

    Протипоказання до проведення зубної імплантації:

• Важкі захворювання серцево – судинної системи.
• Хронічні захворювання організму (ревматоїдний артрит, туберкульоз, та ін.).
• Ендокринні захворювання (токсичний зоб, порушення функції надниркових залоз або гіпофіза, цукровий діабет).
• Порушення сполучних тканин (склеродермія, червоний вовчак).
• Порушення кісткової системи людини, що знижують її регенеративні здібності.
• Наявність злоякісних пухлин.
• Різні захворювання крові або кровотворних органів.
• Абсолютним протипоказанням для проведення імплантації зубів є вкрай низький рівень гігієни рота, і небажання пацієнта в подальшому підтримувати рівень гігієни на належному рівні.

імплантація зубів
імплантація зубів

      Етапи проведення імплантації: 

• Перед процедурою важливо зробити панорамний знімок щелеп і провести комп’ютерну томографію (КТ), щоб отримати точну і повну інформацію про топографію потрібної області. Це потрібно, щоб виміряти відстань від вершини альвеолярного гребеня до нижньощелепного каналу, а також, гайморової пазухи.
• Якщо кістка атрофована, тонка або ж має не зовсім звичайне розташування гайморових пазух, потрібно провести підготовку до імплантації – наростити кістки для успішного встановлення імплантів.
• Далі проводиться впровадження самого імплантату.
• Встановлюється титановий абатмент – сполучна ланка між коронкою і імплантатом.
• Протезування на імплантатах можна провести тільки після повного відновлення кістки навколо імплантату (період від 3 до 6 місяців).

 

   Після імплантації зубів потрібно строго дотримуватися гігієни рота, а також регулярно проводити професійну чистку зубів. Слід щорічно відвідувати стоматолога і проходити профілактичний огляд, тому що потрібно рентгенологічний і візуальний контроль за станом порожнини рота навколо імплантату. Вкрай не рекомендується курити, тютюновий дим знижує якість лікування.

    Вам потрібна імплантація зубів в Запоріжжі і ціни, які не кусаються? Запишіться на прийом в стоматологію Престиж. Ми проведемо діагностику, складемо план лікування і допоможемо підібрати імплантати, які підходять Вам найкраще.

Ціна на імплантацію зубів

Назва стоматологічних послугЦіна (грн)Ціна зі знижкою для власників дисконтних карток
Консультація хірурга (первинний огляд, діагностика, план лікування, рекомендації)200,00
Імпланти MIS (Ізраїль)7500,00
Абатмен1500,00
Абатмен MIS ( Ізраїль) випалюваний2100,00
Коронка металокерамічна на імпланти3200,00

Запишіться на профілактичний огляд