Гігієна і профілактика

Повернутися на головну
Послуги

  Якщо ви хочете мати гарні і здорові зуби, то дуже важливо правильно за ними доглядати. Адже набагато легше не допустити хворобу, ніж її потім лікувати. Саме профілактика дозволяє попередити виникнення і розвиток захворювань ротової порожнини. У більшості випадків вони виникають через бактерій, які там мешкають. Вкрай важливо дотримуватися норм гігієни, якщо ви хочете уникнути таких проблем, як запалення ясен, карієс і його ускладнень. Потрібно пам’ятати, що бактерії харчуються саме залишками їжі, постійно розмножуються, щільно прилягаючи до поверхні зубів. Це і є зубний наліт і ваш найлютіший ворог.

 

  Профілактика стоматологічних захворювань – це попередження виникнення і розвитку захворювань порожнини рота.

  

  Щоденна гігієна порожнини рота – це найважливіша умова здоров’я ваших зубів і ясен. І тут слід зауважити, що очищення порожнини рота в домашніх умовах при всьому бажанні не зможе забезпечити видалення нальоту на 100%. Особливо це стосується важкодоступних для зубної

чистка зубів
чистка зубів

щітки місць. А тому, тільки професійна чистка зубів в стоматологічному кабінеті може гарантувати білосніжну усмішку, очищення ділянок між зубами і в пришийковій областях, а також, жувальних і мовних поверхнях корінних зубів.

 

    Гігієна зубів – запорука здоров’я.

  Професійна гігієна – це комплекс процедур, які спрямовані на оздоровлення порожнини рота і попередження стоматологічних захворювань.

 

  Професійна гігієна – це:

  • Навчання правилам індивідуальної гігієни порожнини рота;
  • Навчання правилам раціонального харчування;
  • Професійне чищення зубів;
  • Ремінералізуюча терапія;
  • Герметизація фісур зубів;
  • Профілактичні огляди 1 раз на півроку.

 

    Професійне чищення зубів в Запоріжжі.

  Професійна гігієнічна чистка зубів ультразвуком дозволить повернути натуральну білизну, при цьому не ставить під емаль сильному хімічному впливу. Така процедура покликана видалити пігментований наліт від їжі, яка містить барвники (чорний чай, кава, натуральні соки або червоне вино) і наліт від тютюнового диму. Крім цього, вдається зняти і зубний камінь під яснами. Це в свою чергу знижує кількість запальних процесів і зменшує кровоточивість ясен.

 

  Також відсутність зубного нальоту спрощує лікаря-стоматолога виявлення карієсу на ранній стадії. У зв’язку з цим дуже важливо проводити чистку зубів дітям, а не тільки дорослим. Одночасно варто приділити увагу і полірування зубів, що повертає їм здоровий блиск і натуральну прозорість.

 

   Про відбілювання зубів читайте тут.

чистка зубів
чистка зубів

    

      Технологія Air Flow.

  В Престиж стоматології для професійного чищення зубів застосовується методика Air Flow або перлова чистка зубів (ціна вказана нижче). У перекладі з англійської Air Flow означає «повітряний потік».

 

  У сучасній стоматології технологія Air Flow зазвичай застосовується для якісного видалення пігментації і м’якого нальоту з поверхні зубів. Під напором струменя, яка складається з порошку на основі соди, стисненого повітря і води відбувається обробка зубної емалі. В результаті очищається наліт і пігментації в важкодоступних для звичайної щітки ділянках ротової порожнини.

 

  Процедура дуже швидка і абсолютно безболісна. Після видалення зубного нальоту від вживання чаю, кави і сигарет, ви зможете насолоджуватися білосніжною посмішкою. Зубах повернеться природний колір і блиск.

 

    Поради стоматологів.

  Тут важливо зауважити, що після процедури на час зникає і органічна плівка, яка покриває зуби. Тому в перші 2-3 години після застосування Air Flow пацієнту варто утриматися від вживання фарбувальних напоїв або продуктів, а також не курити.

  Якщо виникне необхідність, то після гігієнічної чистки зубів лікар призначить курс протизапальної або реминерализирующей терапії. А також порекомендує препарати для ендогенної профілактики (кальцій, фтор, фосфор, вітаміни і мікроелементи). Дана терапія дозволяє наситити емаль мінеральними компонентами, які відновлюють її структуру. І що дуже важливо, ремтерапія можна проводити як в стоматології, так і вдома. Але якщо ви хочете провести процедуру будинку, то вам будуть потрібні спеціальні індивідуальні капи, їх може виготовити наша лабораторія.

  Професійна гігієна порожнини рота – це надійний спосіб зберегти ваші зуби і запобігти виникненню стоматологічних захворювань. Запишіться на безкоштовний профілактичний огляд, ми завжди Вам раді!

Ціни на профілактичне лікування:

Назва стоматологічних послугЦіна (грн)Ціна зі знижкою для власників дисконтних карток
Профілактичний огляд100,00
Професійне чищення з поліруванням / 1 зуб /90,00
Полірування зуба / 1 зуб /50,00
Зняття чутливості емалі200,00
Герметизація фісур650,00
Професійне чищення з поліруванням / повна /1100,00
Професійне чищення зубів з Air-flow1500,00

Запишіться на профілактичний огляд