Дитяча стоматологія

Повернутися на головну
Послуги

   Дитяча стоматологія – це дуже велика частина стоматологічної практики, яка включає в себе лікування карієсу і різних його ускладнень, професійну профілактику ротової порожнини, видалення зубів і інші процедури для дітей у віці до 18 років.

 

   Особливість дитячої стоматології полягає в самих дітях, які є унікальними пацієнтами. Від лікаря вимагається навички не тільки по його спеціальності, але і відмінний психологічний підхід. Адже потрібно забезпечити правильну атмосферу для дитини, заспокоїти його, розслабити, щоб приступити до процедур. Тому робота з дітьми вимагає окремого підходу.

   

        Молочні зуби потрібно лікувати.

    Існує абсолютно неправильне і часто небезпечне думку про те, що нема чого лікувати молочні зуби у дітей, адже вони все одно випадуть. Такий підхід може завдати серйозної шкоди здоров’ю дитини. У дитячому організмі будь-які інфекційні та запальні процеси розвиваються дуже швидко, і поширюються на всі навколишні тканини. Ось чому так давно здався карієс може стрімко зруйнувати зуб і перейти в такі ускладнення як пульпіт, періодонтит або періостит. Карієс в ротовій порожнині дитини серйозно шкодить його здоров’ю в цілому і є вогнищем хронічної інфекції.

 

дитяча стоматологія

 

    Більш того, інфекція з молочного зуба має властивість поширюватися і на зачатки здорових зубів, які вже присутні в щелепи. А це означає, що постраждати вже може і корінний зуб, можливі порушення в будові дентину і емалі. Та й просто зуб може не прорізатися зовсім.

 

  Раніше видалення молочного зуба могло привести до серйозних порушень, таким як утруднення в прорізуванні основного зуба. Це відбувається тому, що всі сусідні зуби починають зміщуватися, прагнучи заповнити простір, що звільнився, а тому корінний зуб може з’явитися вже не на своєму місці. Тоді в більш зрілому віці доводиться боротися з неправильним прикусом.

 

   Вихід один: своєчасна профілактика і лікування зубів у дітей з самого раннього віку. Тільки так можна уникнути всіх неприємних наслідків.

 

     

          Дитяча стоматологія в Запоріжжі.

   Лікування зубів у дітей відрізняється від лікування зубів у дорослих пацієнтів насамперед психологією спілкування з дитиною. Якщо ви хочете звернутися в нашу клініку, то у вас є можливість у перший раз просто прийти «в гості». Наші співробітники обов’язково приділять час дитині, пограють з ним, допоможуть відчути себе спокійно і комфортно. Якщо лікар буде вільний, він дозволить вашому чаду посидіти в кріслі і освоїтися в незвичайний обстановці. Це допоможе йому не переживати при наступному візиті.

 

   Також важливо зрозуміти, що дитяча стоматологія (ціни вказані нижче) – це не тільки лікування, а й профілактика. Адже запобігти карієс набагато легше, ніж вилікувати.

 

   Потрібно піклуватися про здоров’я зубів і ясен у дитини з ранніх років. Важливо, щоб дитина неухильно стежив за гігієною ротової порожнини, навчати його самостійно чистити зуби. Слід уважно контролювати цей процес, допомагаючи при необхідності. Така процедура повинна стати звичкою. Потрібно відвідувати стоматолога для проведення процедур професійної гігієни порожнини рота, що дозволить повноцінно очистити поверхню зубів від бактерій і нальоту, не допустити карієсу і захворювань ясен.

 

    Є і ще один метод по недопущенню появи карієсу – регулярне проведення процедури фторування зубної емалі. Під час цієї процедури відбувається покриття зубів спеціальним фтористим лаком або гелем. Просочуючи емаль, фтор зміцнює її.

 

     Герметизація фісур. Цей метод відноситься до профілактики карієсу і пульпіту. Фіссури – анатомічні поглиблення між буграми жувальних зубів. У фиссурах можуть залишатися частинки їжі, в яких поселяються бактерії, що дуже скоро може призвести до появи карієсу. За допомогою герметиків (спеціальних рідких пломбувальних матеріалів) фісури заливаються, тим самим запобігає скупчення залишків їжі на поверхні жувальних зубів. Процедура проводиться швидко і абсолютно безболісно, ​​без застосування бор-машини. Це досить ефективний спосіб захисту ще не до кінця сформувалася емалі недавно прорізалися постійних зубів. Герметики містять фтор, який живить емаль і сприяє її здоровому формуванню.

  

  Сріблення зубів – це процедура покриття зубів спеціальним рідким препаратом, в основі якого лежить нітрат срібла. Вона дозволяє призупинити розвиток карієсу. Нітрат срібла просочує зубні тканини і знищує небезпечні бактерії, гальмуючи каріозні процеси. Однак такий спосіб підходить виключно для молочних зубів, тому що оброблені сріблом зуби набувають чорний відтінок. І варто зауважити, що ефективний цей метод, коли карієс тільки починається, а тому діяти потрібно відразу.

 

   У стоматології Престиж є все необхідне обладнання і навички для забезпечення стоматологічного здоров’я вашого малюка:

• відмінні професіонали, які зроблять процес лікування дитини легким і зовсім не страшним для нього;
• можливість повного обстеження дитини фахівцями різних напрямків стоматології – дитячим стоматологом, ортодонтом, хірургом;
• індивідуальна програма профілактики зубних захворювань для кожної дитини;
• привітна і затишна атмосфера нашої клініки, яка забезпечить легкість лікування.

 

      Безумовно, вся відповідальність за здоров’я дитини лежить на його батьках. Щоб зубки ваших дітей були здоровими завжди, піклуватися про них потрібного з раннього дитинства!

Ціни на дитячому прийомі:

Назва стоматологічних послугЦіна (грн)Ціна зі знижкою для власників дисконтних карток
Аплікаційна анестезія70,00
Сріблення молочних зубів400,00
Герметизація фісур / Dyrakt seal650,00
Лікування карієсу молочного зуба з пломбою з склоіномірні цементу Fuji650,00
Лікування карієсу молочного зуба з пломбою з склоіномірні цементу Vitremer800,00
Видалення молочного зуба з аплікаційної анестезією300,00

Запишіться на профілактичний огляд