Про центр

престиж стоматологія Запоріжжя

  Престиж стоматологія в Запоріжжі – це сучасні стоматологічні клініки в самому центрі міста. Ми відкрилися в 1992 році. Уже 25 років ми успішно працюємо в сфері стоматологічних послуг.

 

        Стоматологія в Запоріжжі.

   Чому варто звернутися саме в нашу клініку? В Престиж стоматології трудяться лікарі з великим стажем роботи і високою кваліфікацією. У нас застосовується найсучасніше високотехнологічне обладнання провідних світових виробників, а так само найякісніші, ефективні і абсолютно безпечні матеріали.

 

  Ми не просто стоматологія в Запоріжжі, Престиж – ціла мережа стоматологічних клінік. Це дозволить звернутися в той філія, який найближче до вас територіально. Якщо ви хочете отримати найякісніші послуги стоматології в Запоріжжі, знайти здорові зуби і блискучу усмішку, назавжди забути про зубний біль, то стоматологія Престиж – кращий вибір!

Ми з радістю надамо Вам всі види стоматологічних послуг за найдоступнішими цінами:

 • безкоштовне профілактичне обстеження;
 • панорамний комп’ютерна рентгенодіагностика і візіографі;
 • лікування зубів з мікроскопом;
 • протезування металокерамікою і безметалловой керамікою;
 • лікування і реставрація зуба, вініри;
 • імплантація і протезування на імплантатах;
 • лазерна хірургія;
 • гігієна і профілактика;
 • видалення зубів;
 • виправлення прикусу у дітей і дорослих;
 • дитячий прийом;
 • парадонтологія;
 • професійне відбілювання зубів.
престиж стоматологія Запоріжжя
престиж стоматологія Запоріжжя

     В Престиж стоматологій ми складаємо індивідуальний план лікування або протезування зубів для кожного пацієнта. Аналізуємо причини, які викликали те чи інше захворювання зубів на основі результатів обстеження лікарями різних спеціальностей – ортопеда, терапевта, пародонтолога, хірурга і ортодонта.

 

     Діагностика зубів.

    Діагностиці при лікуванні зубів ми приділяємо дуже велику увагу – в нашій стоматології працює кабінет комп’ютерної радіовізіографії, який гарантує найвищу точність лікування. Більш того, завдяки внутрішньоротової відеокамері, весь лікувальний процес ви зможете спостерігати на екрані монітора, який розміщений на стоматологічної установки. До того ж, ви можете не переживати через біль, адже в стоматології Престиж на всіх етапах лікування зубів використовуються самі якісне і ефективне знеболювання.

 

        Повна безпека лікування.

     Окрему увагу ми приділяємо безпеці лікування зубів. По-перше, це абсолютна стерильність, дотримання всіх норм «Антигепатит» і «АнтиСНІД»: використовуються індивідуальні стерильні упаковки з інструментами, крісла обробляються дезінфікуючими засобами після кожного пацієнта, проводиться стерилізація всього стоматологічного інструментарію. Наша стоматологія – це високий рівень професіоналізму і безпеки.

 

    Кожен лікар в стоматології Престиж завжди пам’ятає, що колись і сам може опинитися в ролі пацієнта, а тому розуміє ваші проблеми, чуйно і уважно намагається допомогти, щиро піклується. Престиж стоматологія відрізняється від інших клінік саме особливою психологією спілкування з нашими пацієнтами.

престиж стоматологія Запоріжжя
престиж стоматологія Запоріжжя

      Престиж стоматологія:

 

 • незмінно високу якість лікування;
 • індивідуальний і дбайливий підхід до ваших проблем, що породжує взаємну довіру лікаря і пацієнта;
 • комфорт і затишок кабінетів, висока технічна оснащеність кабінетів;
 • санітарно-гігієнічна безпека;
 • довгострокові гарантії на всі види робіт – лікування зубів, імплантація.
 • прийнятні ціни;
 • система сімейних знижок 10%;
 • величезний досвід роботи зі страховими компаніями;

 

 

     Завжди раді вас бачити в нашій клініці!

Наші досягнення за

25років
успішної роботи

3

медичних центри

1 000 000

вилікуваних зубів

10 000

зубів з металокераміки

100 000

задоволених клієнтів

Партнери

 • престиж стоматологія Запоріжжя
 • престиж стоматологія Запоріжжя
 • престиж стоматологія Запоріжжя
 • престиж стоматологія Запоріжжя
 • престиж стоматологія Запоріжжя
 • престиж стоматологія Запоріжжя

Відео

про нас

     Престиж стоматологія в Запоріжжі.

  Це таке чудове почуття, коли оточуючі дивляться на Вас з захопленням. Ви прекрасні! Красива, блискуча посмішка додає чарівність і харизму. У Вас все відмінно, а навколо прекрасний день. Ви можете дозволити собі постійно посміхатися. А для нас це велика нагорода - Ваша посмішка і радість!

  Престиж стоматологія в Запоріжжі - це сучасні стоматологічні клініки в самому центрі міста. Ми надаємо всі види стоматологічних послуг за вигідними цінами! На сайті стоматології Ви знайдете всю необхідну інформацію: ціни, послуги, контакти, корисні поради. Ми Вам завжди раді!

      Здорові зуби - живи і радій!

престиж стоматологія Запоріжжя

Нам

кажуть

Дякую

відгуки клієнтів
престиж стоматологія Запоріжжя
08 Лютого, 2017
Даша Рузанова, м.Запоріжжя
Кажуть, що очі - дзеркало душі, а що ж тоді посмішка? Це вся душа, це ставлення людини до світу, до оточуючих людей. Величезне спасибі фахівцям «Престиж стоматології» за подаровану можливість ...читати далі
Кажуть, що очі - дзеркало душі, а що ж тоді посмішка? Це вся душа, це ставлення людини до світу, до оточуючих людей. Величезне спасибі фахівцям «Престиж стоматології» за подаровану можливість дарувати всім свою прекрасну посмішку. Дякую Зінченко Тетяну Петрівну за те, що повірила в мене і погодилася пройти зі мною весь цей складний і довгий шлях. Величезне спасибі Ісюк ​​Павлу Володимировичу за чуйне ставлення до найболючішою частини плану - видаленні 4-х зубів мудрості. Його підтримка діяла краще за всіх знеболюючих. Не можу уявити, кому ще крім команди «Престиж стоматології» можна довірити таке важливе питання, як установка брекет-системи!сховати
престиж стоматологія Запоріжжя
04 Квітня, 2017
Ірина та Михайло Москаленко , м.Запоріжжя
Коли ми вперше потрапили в Престиж стоматологію стан зубів мого чоловіка було більше, ніж критичне. Але він все-одно вперто відмовлявся почати процедуру протезування. Погоджувався тільки на те, щоб все це ...читати далі
Коли ми вперше потрапили в Престиж стоматологію стан зубів мого чоловіка було більше, ніж критичне. Але він все-одно вперто відмовлявся почати процедуру протезування. Погоджувався тільки на те, щоб все це зробити під загальним наркозом. Куди ми тільки не зверталися! У пошуках лікарів, які зробили б це ми і прийшли в Престиж стоматологію. Нам пощастило! Ми потрапили в потрібне місце і до дивовижного лікаря Світлані Іванівні Стратіевской! Це був перший і єдиний лікар, яка зуміла знайти потрібний підхід до такого складного пацієнта, як мій чоловік, переконала його в необхідності поступового лікування і подальшого протезування. Вона і фахівці її клініки виконали величезну роботу, виконали її якісно, ​​надійно, максимально комфортно. І ось уже понад 15 років, як мій чоловік забув дорогу до стоматологів.
Следом за ним и я решила привести в порядок рот, исправить всё то, что за долгие годы натворили стоматологи советских времен в заводских и районных поликлиниках. Восхищает то, что Престиж стоматология оснащена новейшими приборами, оборудованием и технологиями, а также высокий профессионализм всех сотрудников, их умение и желание найти индивидуальный подход к каждому пациенту. Мы с мужем на долгие годы забыли о зубных проблемах и очень благодарны всему коллективу Престиж стоматологии.сховати