Турбота про своє здоров’я – правильне рішення!

19.01.2017

• Чи видно Ваші зуби, коли Ви широко посміхаєтеся або Ви віддаєте перевагу посміхатися з закритим ротом?
• Чи не бентежить Вас колір Ваших зубів?
• Чи турбує Вас кровоточивість ясен під час чищення зубів?
• Чи давно ви відвідували стоматолога?

профілактика зубів 

   Якщо хоч на одне питання з п'яти Ви відповіли «ТАК», то Вам слід записатися на прийом в Престиж стоматологію.

   Наші лікарі на безкоштовному профілактичному огляді оцінять стан порожнини рота і з радістю повідомлять, що Ваші зуби здорові. Може бути, вони вимагають лікування. Ми Вам в цьому допоможемо, тому що це наша щоденна діяльність.

 

   І Ви спокійно можете їхати у відпустку, або одружитися, або народжувати дітей!

 

  

     Профілактика зубів.

  

   Складно уявити гігієну ротової порожнини без чистки зубів два рази в день. Звичайно, будь-який лікар скаже, що потрібно чистити зуби після кожного прийому їжі, але часто ця вимога складно виконати. Тому ранковий і вечірній догляд за зубами - це необхідний мінімум. Але дуже важливо якісно виконувати ці гігієнічні процедури, і крім зубної пасти застосовувати ще й інші засоби гігієни, наприклад, ополіскувач для ротової порожнини.

 

   Потрібно сказати, що способів чищення зубів в домашніх умовах існує декілька. Бажано зробити вибір за допомогою стоматолога, виходячи зі стану порожнини рота. І звичайно будь-який метод гігієни передбачає, що ви будете приділяти йому достатньо часу кожен день.

 

   Внесіть піврічний профілактичний огляд у Ваш графік. Адже догляд за зубами так само важливий, як і догляд за своїм тілом. Чим раніше Ви звернетеся до лікаря, тим дешевше обійдеться профілактика хвороб зубів і лікування, тим більше часу у Вас з'явиться для приємного проведення часу.

 

   Зубні проблеми завжди починаються з малого. Їх треба виявити, поставити діагноз і провести просте профілактичне лікування, зване ременералізующая терапія, яка складається з професійного чищення зубів і покриття зубної емалі лаком. Турбота про зуби починається саме з цього. Профілактика карієсу зубів і його ускладнень дозволить не витрачати час на лікування.

 

      Лікування зубів.

   Якщо проходить деякий час і карієс у стадії плями починає розвиватися в глибокий, то тоді потрібно реставрувати зуб пломбувальні матеріали, а якщо і далі протягнути час, то при швидкому процесі - це пару місяців, інфікується пульпа зуба і виникає пульпіт. Так, і це проблема вирішується нашими фахівцями, тільки це вже складне лікування, для якого необхідно дорогі ендодонтичні нікельтітановие інструменти, спеціальні апарати для препарування кореневих каналів, дентальний мікроскоп і досить багато часу для лікування. Тому ендодонтія (лікування каналу) - це сама ювелірна робота в стоматології. Доктор повинен бути віртуозом. Будова пульповой камери і кореневих каналів зуба схоже на добре розгалужену кореневу систему рослини: кожен основний канал має безліч дрібних відгалужень. Їх обробити, видалити з них інфекцію і запломбувати дуже складно, але наші фахівці мають великий досвід в цьому напрямку і все необхідне обладнання.

 

   Якщо ще трохи протягнути час - виникає періодонтит. І відсоток успішного лікування цього захворювання різко знижується. Це залежить вже не тільки від рук доктора, але і від занедбаності процесу. Виникає ризик втрати зуба. Так, видалення зубів коштує недорого, але дуже дорого коштує відновлення дефекту зубного ряду. Це або протезування, або імплантація з наступним протезуванням. Чи не дорого коштує тільки знімний протез.

 

   Ми розташовані в різних районах центру міста - ви можете легко до нас дістатися. Тому запишіться на безкоштовну консультацію в нашу найближчу клініку до Вашого дому:

 

     вул. Лермонтова, 6, тел. 2134000;

     пр. Металургів, 17, тел. 2187525;

     вул. Перша Ливарна, 29, тел. 7641754.

 

   Для того, що б потрапити до потрібного лікаря на консультацію, потрібно записатися заздалегідь, зателефонувати на реєстратуру і узгодити з адміністратором зручний час прийому. Ніяких черг і втрати часу. Адміністратор клініки познайомить Вас з правилами прийому, умовами оплати і системою знижок.

 

     Як проходить консультація.

 

   На консультації наш лікар-стоматолог розповість Вам про стоматологічних захворюваннях, методи профілактики захворювань зубів і лікування, про види зубних протезів, про показання до лікування і протезування, способах їх установки. Перш за все, ми повинні зрозуміти, якого результату хоче досягти пацієнт. І від цього відштовхуємося, складаючи план лікування.

 

   Якісно скласти такий план лікар може тільки при наявності панорамного знімка, а іноді і декількох прицільних знімків - якщо якісь зуби Вас особливо турбують. Коли клінічна ситуація непроста, то ми проводимо більш детальну діагностику.

 

   У клініці працюють стоматологи всіх спеціалізацій. При необхідності на консультацію запрошуються інші фахівці: ортопеди, терапевти, ортодонти, пародонтологи, імплантології. Це дозволяє максимально точно і правильно поставити стоматологічний діагноз, визначити послідовність необхідного лікування.

 

   Наші стоматологи запропонують Вам план комплексного лікування, що включає кілька альтернативних варіантів, так як відновити коронку зуба після лікування карієсу або пульпіту можна декількома способами. Способів заміщення відсутніх зубів теж кілька, кожен з цих видів протезування може бути виконаний з величезного розмаїття матеріалів - металокераміка, безметалова кераміка, оксид цирконію, металева сплави, акрилова пластмаса, нейлон. Про кожен варіант, який підійде саме Вам, доктор розповість. Вам обов'язково пояснять, що потрібно зробити, не відкладаючи, а який етап можна відкласти.


     Ми чекаємо Вас в нашій клініці!

     Турбота про своє здоров'я - правильне рішення!

З цією статтею як прочитано