Рекомендації після лікування і протезування

після протезування зубів    Після лікування і протезування зубів настає період адаптації, під час якого відбувається звикання пацієнта до реставруються зубах і конструкції протеза. Цей період у всіх проходить індивідуально, адже лікування та протезування відбувається із застосуванням різних матеріалів і видів протезів, в залежності від кожного конкретного випадку.

       Догляд після лікування і протезування зубів.

    З метою забезпечення довгострокового використання зубних протезів і пломб, а також, щоб уникнути можливих ускладнень після лікування зубів і протезування, просимо Вас виконувати наступні рекомендації:

 

  • Обов'язково відвідувати свого лікаря один раз на півроку з метою профілактичного огляду і можливої ​​корекції.
  • Чи не гризти твердих продуктів (кістки, горіхи ...), це веде до відколів кераміки.
  • Регулярно чистити зуби, користуватися спеціальними нитками, полосканнями, що сприяє профілактиці пародонтозу і карієсу. Масажувати ясна, прочищати міжзубні проміжки. Щоб у Вас не утворювалося пролежнів, не скупчувалися залишки їжі в місці, де відсутня зуб, зроблено промивний простір. Вам слід його регулярно прочищати за допомогою щітки і зубної нитки. Якщо Ви не знаєте, як це робити, запитаєте про це у Вашого лікаря.
  • Якщо у Вас сталася расцементіровка конструкції (що можливо в силу різних причин) або стався скол кераміки, не хвилюйтеся, зверніться до Вашого лікаря, як можна швидше.
  • Своєчасно проводите лікування і протезування інших зубів. Наявність дефектів зубних рядів негативно впливають на якість виконаної роботи.

 

   Головне пам'ятати, щоб повною мірою насолодитися відновленими зубами, важливо правильно за ними доглядати. Без такого догляду будь-яка конструкція може прийти в непридатність, чого слід уникнути. Тому гранично точно виконуйте всі рекомендації стоматолога після протезування зубів, і не забувайте, що Ваше здоров'я - у Ваших руках!