Рекомендації пацієнтам, які користуються знімними ортодонтичними апаратами.

  Сучасні стоматологічні технології дозволяють виправити прикус у будь-якому віці, але чим раніше ви звернетеся до лікаря, тим більше шансів на успіх. Якщо ви помітили, що у вашої дитини неправильний прикус, то не варто зволікати з візитом в стоматологію. Більш того, вирівнювання зубів дітям до 14 років коштує набагато дешевше, та й процес переноситься дитиною простіше, а лікування проходить ефективніше.

 

Спочатку використання знімного ортодонтичного апарату зазвичай супроводжується деяким дискомфортом. Це цілком нормальний процес на етапі звикання. Даний період триватиме від 3 до 7 днів, і може супроводжуватися низкою неприємних ефектів, таких як нудота, складності в правильну вимову звуків або підвищене виділення слини. Ми розповімо вам, як носити знімні брекети. Поради від стоматологів нашої клініки дозволять вам швидко адаптуватися і гарантувати комфортний процес лікування.

знімний ортодонтичний апарат 

      Щодо розміщення брекет-систем читайте тут.

 

     Сумний ортодонтический апарат - поради стоматологів:

 

• В першу добу після того, як вам встановили знімний ортодонтичний апарат, можуть з'явитися неприємні відчуття. В цьому випадку вам слід зняти брекети і звернутися до вашого стоматолога. Іноді корекцію доводиться проводити 2-3 рази, щоб повністю виключити больові відчуття.
• Також не варто лякатися, якщо біль з'явилася протягом перших 2-3 діб після початку застосування знімних брекетів, це відбувається через переміщення зубів. Процес цілком нормальний, однак, рекомендуємо зв'язатися з вашим стоматологом для уточнення інструкцій.
• Щоб вимова звуків було більш чітким, ми радимо частіше розмовляти або читати вголос, що дозволить незабаром звикнути до брекет-системи і впоратися з вимовою.
• Вам слід носити знімний ортодонтичний апарат цілодобово, і знімати тільки під час прийому їжі, чищення або активних занять спортом. В цьому випадку апарат слід помістити в спеціальний контейнер.
• Якщо у вас вдома є домашні тварини, то рекомендуємо виявляти обережність і не залишати брекет-систему без нагляду.
• Коли ви одягаєте апарат, будьте дуже обережні, користуйтеся тільки руками, ніяких додаткових інструментів для цього процесу не потрібно. Чи не стискайте брекет-систему дуже сильно, її не можна кидати і піддавати впливу низьких або високих температур. Чи не згинайте її металеві елементи.
• Дуже важливо стежити за гігієною не тільки ротової порожнини, а й знімного ортодонтичного апарату. Чистіть зуби і брекети зубною щіткою з пастою кожен раз після їжі.
• У випадку, якщо ви травмували слизову оболонку рота кламерами або при порушенні цілісності самого апарату, негайно зніміть його і зверніться до вашого стоматолога.
• Дотримання рекомендацій лікаря-ортодонта забезпечить ефективність і якість ортодонтичного лікування, неодмінно порадує вас результатом - гарною посмішкою.

 

     Тепер ви знаєте, як носити знімний ортодонтичний апарат. З будь-яких питань звертайтеся до наших фахівців, ми вам завжди раді!